Rukometašice Mladog radnika sačekaće još na prvu prvenstvenu pobedu u šampionatu Super B lige. Ekipa iz Radinca poklekla je na domaćem terenu i to zasluženo od Topličanina iz Prokuplja rezutatom 33:24 (19:10). Razlika u kvalitetu bila je više nego očigledna. Gostujuća ekipa ima šampionske ambicije i zo su pokazali u Sportskoj hali Smederevo. Na ruku im je išla i nešto slabija igra domaćij rukometašica u prvih 30 minuta koje su gošće dobile sa devet golova razlike.

Pokušale su u nastavku Radinčanke da poprave utisak i u tome su u jednom periodu uspele kada su spustile prednost Topličanina na šest golova razlike. Međutim, kada je trebalo gostujuće rukometašice bi dodavale gas i lako stizale do najvećih 10 golova viška. Već sredinom drugog dela igre, kada je bilo jasno da bodovu putuju u Prokuplje, treneri obe ekipe pružili su priliku mlađim igračicama

U domaćoj ekipi istakle su se golman Slađana Mitrović, kao i Milica Ninić sa 5 i Ivana Paločević i Ana Milenković sa po 4 pogotka. U gostujućoj ekipi najbolje su bile Sara Stanković sa 7 i Olja Nikolić sa 6 golova. U narednom kolu Mladi radnik se u Kruševcu sastaje sa ekipom Napretka.