Futsaleri Smedereva su u četvrtom kolu Druge futsal lige Srbije podelili bodove sa Vinter sportom iz Niša. Posle 40 uzbudljivih minuta bilo je 2:2.  Domaći su odlično počeli utakmicu i posle prvih 20 minuta vodili su sa 2:0. Strelci su bili Živanović u 6. i Adamović u 16. minutu. Nišlije se nisu predavale. Pretili su u drugom poluvremenu i svoju blju igru krunisali su golovima Stojkovića u 29. i Petrovića u 35. minutu za konačnih 2:2.

Posle četiri odigrana kola Smederevci, koji su u šampionatu ušli sa željom da se posle nekolikoi sušnih godina vrate u elitu srpskog futsala, zauzimaju sedmo mesto sa pet bodova, sedam manje od lidera zrenjaninskog SAS-a, četiri od drugoplasiranog Požarevca i tri manje od Vinter sporta koji je na trećoj poziciji. U narednom kolu KMF Smederevo se sastaje u Požarevcu sa istoimenim domaćinom.