Rukometašice Mladog radnika trijumfalno su stavile tačku na ovogodišnju sezonu Prve srpske lige Istok. U utakmici 18. kola zabeležile su 18. pobedu nad Nemanjićem iz Požarevca reezultatom 35:28, poluvreme 13:13. Posle nešto ležernijeg odigranog prvog poluvremena, kada su simpatičnoj ekipi iz Požarevca dozvolili da ima u većem delu prvog poluvremena vođstvo i do tri gola razlike, u nastavku susreta ekipa iz Radinca se malo uozbiljila i to je bilo dovoljno da se na kraju ostvari zaslužena pobeda.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Marta Filipović sa 8 pogodaka, a po četiri puta u listu strelaca upisale su se Anastasija Grujić, Nikolina Stojanović i Lena Janković. U gostujućem sastavu istakla se Lara Radojčić sa 10 pogodaka.
Plej of i borba za popunu Super B lige Srbije počinje posle Uskršnjih praznika. Kako sada stvari stoje, rival u polufinalu plej ofa ekipi Mladog radnika biće Vlasotince koje je u Prvoj srpskoj ligi Istok grupa B zauzelo drugo mesto iza Vranja. Drugi polufinalni par čine Vranje i Zaječar.