Rukometašice Mladog radnika nastavljaju da melju svoje protivnike. Peta pobeda ostvarena je u šestom kolu nad simpatičnom ekipom Rtnja iz Boljevca. Ekipa Milice Petrović zabeležila je ubedljivu i rutinsku pobedu u utakmici u kojoj su nosioci igre odmarali celo drugo poluvreme. Razlika u klasi i iskustvu, iako su obe ekipe mlade, bila je više nego očigledna. Već posle prvog poluvremena bilo je jasno u kom smeru ide utakmica. Domaće su rešile taj period igre sa 18:7, a ni u drugom poluvremenu se slika na terenu nije menjala. Iako su iz igre izašli nosioci, i rezervisti Mladog radnika pokazali su previsok kvalitet za ekipu Rtnja. Na kraju, na semaforu je stajalo 34:17. Ovom pobedom Radinčanke su se izjednačile na tabeli sa ekipom Zaječara koja ima utakmicu više jer Mladi radnik još čeka odluku šta će biti sa Đerdapom iz Kladova koji nije došao na utakmicu u Smederevo.

U ekipi Mladog radnika najedikasnija je bila Anđela Stojković sa 7 pogodaka, gol manje postigla je Anđela Filipović, a 4 puta u listu strelaca upisala se Kristina Dejanović. U gostujućoj ekipi istakla se Anka Ivić sa 7 pogodaka. U narednom kolu Mladi radnik u Požarevcu igra sa istoimenim domaćinom koji je u dosadašnjem toku sezone zabeležio dve pobede i četiri poraza.