Odbojkaši Smederevo Carine savladali su u zaostaloj utakmici 13. kola Prve lige Srbije ekipu Novog Pazara sa 3:2. U utakmici punoj preokreta, u kojoj su se gosti dva puta vraćali iz zaostatka, Smederevci su imali više prisebnosti i koncentracije u petom setu koji su rešili u svoju korist rezultatom 15:12. Puleni Dušana Kalinića rešili su u svoju korist prvi i treći set (25:21 i 28:26), dok su gosti bili bolji u drugom i četvrtom (17:25 i 24:26).

Bila je ovo druga pobeda smederevskih odbojkaša u drugom delu sezone koja im je omogućila da se na tabeli Prve lige Srbije domognu sedme pozicije na tabeli sa 17 osvojenih bodova. U četvrtom kolu drugog dela šampionata, smederevske odbojkaše očekuje gostovanje u topoli i okršaj sa liderom prvenstva, ekipom Karađorđa.