Fudbaleri Smedereva su i dalje jedina neporažena ekipa u Srpskoj ligi Zapad. U utakmici 20. kola na gostovanju u Krupnju savladana je ekipa Rađevca sa 2:1, poluvreme 1:1. Do bodova vrlo bitnih u borbi za plasman u Prvu ligu Srbije, fudbaleri Smedereva stigli su posle mnogo muka u zaustavnom vremenu. Nije sve počelo prema očekivanjima. domaćin je poveo već u 15. minutu golom Bogdana Bogdanovića. Radost domaćih kratko je trajala jer je samo dva minuta kasnije Smederevo izjednačilo pogotkom Zličića posle asistencije Nikole Jovanovića.

U nastavku susreta dominacija gostiju i posle nekoliko neiskorišćenih prilika, kada se činilo da će se utakmica završiti nerešenim rezultatom, Jovan Krneta je u 92. minutu postigao pogodak za veliko slavlje igrača, stručnog štaba i navijača koji su i na ovoj utakmici pratili lidera Srpske lige Zapad. U narednom kolu Smederevo pred svojim navijačima dočekuje pretposlednju Budućnost iz Arilja i sve osim pobede domaćina bilo bi veliko iznenađenje.

Na tabeli vodi Smederevo sa 52 boda, drugi je Borac iz Čačka sa šest bodova manje, a na trećem se nalazi FAP sa 44 boda.