Rukometašice Mladog radnika nastavile su sa dobrim igrama u prvenstvu Prve srpske lige Istok. U utakmici 12. kola odigranoj u Sportskoj hali Smederevo, Radinčanke su pred svojom publikom savladale ekipu VGSK rezultatom 33:19, poluvreme 16:8. Kao i većina drugih, i ova utakmica bila je prilično jednosmerna, odnosno pobednik se znao i pre početka utakmice. Do 11. minuta rezultat je bio 7:0 i već tada je bilo jasno šta može da se očekuje do kraja utakmice. Rutinskom igrom, u kojoj se čak 10 devojčica upisalo u listu strelaca, rukometašice Mladog radnika stigle su do 12 prvenstvene pobede.

Majefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Nikolina Stojanović sa 7 pogodaka. Pet puta u listu strelaca upisala se Danica Zubanović, a po 4 pogotka postigle su Marta Filipović, Anastasija Kostić i Kristina Dejanović. U gostujućoj ekipi istakla se Marija Matejić sa 7 pogodaka. U narednom kolu Mladi radnik se u Petrovcu na Mlavi sastaje sa ekipom Sloge koja trenutno zauzima treće mesto na tabeli. Poziciju broj dva na tabeli Prve srpske lige Istok drži ekipa Zaječara sa 20 bodova, 4 manje od Mladog radnika.