Rukometašice Mladog radnika preskočili su još jednu prepreku na putu ka povratku u Super B ligu. Radinčanke su na gostovanju u Boljevcu pobedile domaći Rtanj rezultatom 32:27, poluvreme 16:11. Kao i na većini prethodnih utakmica, rukometašice mladog radnika su od prvog minuta rivalu stavili do znanja da nemaju šta da traže u okršaju sa njima. Osim početnih 1:1, domaći tim do kraja utakmice nije uspeo ozbiljnije da pripreti ekipi iz Radinca.

Do 15. uzastopne pobede Mladi radnik su vodile Lena Janković i Nikolina Stojanović sa po 6 pogodaka, gol manje postigla je Kristina Dejanović, a po četiri pogotka dale su Marta Filipović i Milica Ninić. U narednom kolu rukometašice Mladog radnika dočekuju ŽRK požarevac iz Požarevca. Na tabeli sa maksimalnim učinkom (30 bodova) vodi Mladi radnik, na drugom mestu je Zaječar sa 26 bodova, a na trećem sa 22 boda se nalazi Rtanj iz Boljevca.