Još jedan lep rezultat donose nam mlađe selekcije RK Smederevo. Na velikom međunarodnom turniru održanom u Parizu pod nazivom Paris World Game, rukometaši Smedereva rođeni 2007-2008 godine zauzeli su prvo mesto i tako u zemlji višestrukih olimpijskih, evropskih i svetskih prvaka pokazali da se i u Srbiji igra dobar rukomet. Smederevci su do pehara namenjenog najboljoj ekipi na turniru odigrali četiri utakmice. Učesnicima Darka Kojića u prvoj utakmici ekipa ACBB uspela je da izbegne poraz i izvuče nerešen rezultat iako su na poluvremenu gubili sa 14:7. Na kraju je bilo 24:24. U drugoj utakmici pao je slavni Pari Sen Žermen sa 22:17. Smederevci su u polufinalu odmerili snage sa ekipom Paris Galaxy. Zvučno ime domaćinu nije bilo od pomoći. Put do finala obezbeđen je pobedom 24:20, poluvreme 12:10.

U velikom finalu protiv ekipe Blanc Mesnil nije bilo previše uzbuđenja. Rukometaši Smedereva dominirali su od prvog do poslednjeg minuta. Pobednik je odlučen posle prvog poluvremena koje su puleni Darka Kojića rešili u svoju korist rezultatom 12:5. U drugom poluvremenu odigrali su rutinski da bi na kraju slavili zasluženu pobedu rezultatom 23:17.