Prema očekivanju, rukometašice Mladog radnika nisu mogle da pruže adekvatan otpor favorizovanoj Crvenoj zvezdi. Radinčanke su u utakmici  16. kola Super B lige na domaćem terenu poklekle u duelu sa drugoplasiranim timom prvenstva sa 32:25, poluvreme 17:12. Osim jednog izjednačenja, pri rezultatu 7:7 u 16. minutu, pre i posle toga za sve su se pitale crveno-bele. Rutinskom igrom su zabeležile očekivanu pobedu kojom su, gotovo sigurno, obezbedile plasman u elitu. Sa druge strane, pred ekipom Jovice Petkovića su dva odlučujuća megdana. U pretposlednjem kolu Mladi radnik gostuje Beogradu i samo sa pobedom imaju neke šanse za opstanak. Međutim, ukoliko Temerin uzme bod ili slavi u Prokuplju sve bi moglo da se zakomplikuje. U poslednjem kolu Mladi radnik dočekuje otpisanu Slogu, a Temerin putuje na noge Crvenoj zvezdi. Rivali Temerina su na papiru jači protivnici i to bi mogla da bude šansa za radinačkog superligaša. Ipak, ključ je pobeda u Beogradu. U suprotnom, sledi, najverovatnije, selidba u niži rang.