Rukometašice Mladog radnika propustile su lepu priliku da četiri kola pre kraja prvenstva naprave značajan korak ka opstanku u Super B ligi Srbije. U okršaju sa direktnim konkurentom, ekipom Temerina, podelile su bodove rezultatom 32:32, poluvreme 15:14 za gošće. Radinčanke su nekoliko puta imali tri gola prednosti, do koje su teško stizale, a onda tu prednost lako ispuštale. Sve je tokom utakmice išlo na vodenicu domaće ekipe. Na to najviše ukazuje broj dosuđenih sedmeraca za ekipu Jovice Petkovića. Čak 14, ali i pet neiskorišćenih penala. Slično je i sa isključenjima. Domaće su osam minuta igrale sa igračem manje, a na drugoj strani čak 16 minuta za ekipu iz Temerina. Sve to nije bilo dovoljno da se zabeleži preko potrebna pobeda

.

Čini se da domaće, iako su igrale u najjačem sastavu, psihološki nisu izdržale pritisak da utakmica mora da se dobije. Sa druge strane, Temerinkama treba odati priznanje jer se nijednog trenutka nisu predavale. Predvođenje neuhvatljivom Nevenom Radić i, nepogrešivom sa linije penala, Monikom Išpanović, gostujuće rukometašice umele su da kazne brzopletost i nepreciznost ekipe Jovice Cvetkovića. Pored pet neiskorišćenih sedmeraca, domaće su u želji da što pre dođu do gola napravile veliki broj grešaka i to ih je na kraju koštalo boda. Imale su rukometašice Mladog radnika za poslednji napad na utakmici 20-ak sekundi ali nažalost nisu uspele ni da upute šut ka golu.

Na poluvremenu sam devojkama rekao da smo bili dekoncentrisani u odbrani u prvih 30 minuta. U nastavku smo bili bez koncentracije u napadu. Tehničke greške, promašeni sedmerci, promašaji…. čista dekoncentracije. Utakmica je bila takva da se očekivalo da će biti dosta golova. Nismo u napadu imali rešenja za njihove golmane, a u odbrani smo imali problema sa Nevenom Radić. Kada smo je zatvorili u drugom delu razigrale su se Monika Išpanović i Iva Četić. Sada idemo Radničkom u Beogradu i sledi nam teška borba za opstanak – rekao je posle utakmice trener Mladog radnika Jovica Petković.

Najefikasnija u redovima domaće ekipe bila je Linea čočaj sa 11 pogodaka. Ljubica Simić pogodila je 5 puta, a po četiri gola postigle su Ivana Paločević i Andrijana Ankić. U gostujućoj ekipi po devet pogodaka postigle su Monika Išpanović i Nevena Radić.