Mladi radnik je zabeležio vrednu pobedu u borbi za opstanak u Super ligi Srbije. Savladana je ekipa Radničkog iz Beograda rezultatom 25:23, poluvreme 12:12. Pobeda je, donekle, ostala u senci povrede golmana Slađane Mitrović koja je nezgodno stala na loptu i izvrnula zglob. Za sada nije poznato koliko će pauzirati.

U utakmici ekipa iz donjeg doma bilo je neizvesno tokom cele utakmice. Prvo poluvreme je okončano rezultatom 12:12 u kojoj su se ekipe smenjivale u vođstvo do poslednjih desetak minuta kada su gošće stigle do tri gola prednosti 12:9. Finiš prvog dela pripao je Radinčankama koje su sa tri gola izborile egal pred veliki odmor. U drugom poluvremenu slična slika. Ovog puta su domaće povele sa 20:17 14 minuta pre kraja, a posle deset minuta Bograđanke su vodile sa 23:22. Uprkos hendikepu zbog povrede prvog golmana domaće rukometašice su uspele da u finišu zaigraju mnogo bolje i tako stignu do zlata vredne druge prvenstvene pobede koja daje nadu u opstanak u Super B ligi.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Ljubica Simić sa 7 pogodaka, 5 je dodala Linea Čočaj koja je stigla na pozajmicu iz Kikinde, a po 3 puta u strelce su se upisale Milica Petrović i Anđela Filipović. U gostujućoj ekipi bolja od ostalih bila je Maša Živković.

U narednom kolu Mladi radnik gostuje lideru na tabeli neporaženoj Crvenoj zvezdi.