Rukometašice Mladog radnika doćekaće nastavak prvenstva Super B lige Srbije na odličnom šestom mestu sa 8 osvojenih bodova. Odličan finiš sezone omogućiće ekipi Jovice Petkovića mirniju pauzu u prvenstvu u kojem je prevashodni zadatak opstanak u ovom rangu takmičenja.

Radinčanke su na gostovanju u Petrovcu na Mlavi pobedili domaću Slogu rezultatom 31:25, poluvreme 15:14. Iako rezultatski delzuje ubedljivo, Mlafi radnik nije tako lako stigao do četvrte prvenstvene pobede. Domaće rukometašice su već u 18. minutu imale velikih šest golova prednosti – 12:6. To nije zbunilo gošće koje su ekspresno uzvratile serijom 7:0 za samo sedam minuta. U nastavku susreta igralo se više od deset minuta gol za gol. Kako je utakmica odmicala Radinčanke us bile sve sigurnije i desetak minuta pre kraja stižu do 25:21 i tada je već moglo da se nasluti da bodvi odlaze u Radinac. Na kraju 31:25 i velika dva boda za devojke Jovice Petkovića.

Najzaslužnije za ovu pobedu bile su Liena Čočaj sa 12 golova i Milica Ninić sa 6 i Ljubica Simić sa 4 pogotka.U domaćoj ekipi istakla se Željana Pojužina sa 6 i Teodora Bogosavljević i Aleksandra Miletić sa po 5 pogodaka. U prvom kolu nastavka prvenstva Mladi radnik na svom terenu dočekuje ekipu Srema. Titula jesenjeg prvaka pripala je Crvenoj zvezdi sa maksimalnim učinkom, Napredak je drugi sa 15 bodova, a Srem treći sa 13 bodova.