Rukometašice Mladog radnika nastavljaju da melju svoje rivale. U osmom kolu Prve lige Centar savladana je ekipa Bor Zijin Kopper 2 rezultatom 38:13, poluvreme 21:4. Pogled na rezultat, a pre svega na prvo poluvreme dovoljno govori o odnosu snaga dva tima. Iako ima da se igra još mnogo utakmivca izvesno je da će se rukometašice Mladog radnika dogodine vratiti u Super b ligu. Prema svemu prikazanom u toku dosadašnjeg prvenstva jasno je da im ovde nije mesto.

Na utakmica sa Borankama opet se 12 igračica upisalo u listu strelaca. Najefikasnije sa po 6 pogodaka bile su Kristina Dejanović i Nikolina Stojanović. Lena Janković postigla je pet, a gol manje Anastasija Kostić. Po tri puta u listu strelaca upisale su se Marta Filipović, Anastasija Grujić i Danica Zubanović. Kod simatične ekipe Bora istakla se Katarina Jakovljević sa 7 pogodaka.

Posle osam odigranih kola Mladi radnik vodi na tabeli sa 14 bodova koliko na drugoj poziciji ima i Zaječar, ali i utakmicu više. U narednom kolu Radinčanke se u Požarevcu sastaju sa ekipom Nemanjića koja je zabeležila pet pobeda i 3 poraza i sa 10 bodova trenutno zauzima solidno peto mesto na tabeli.