Rukometašice Mladog radnika ostvarile su vrednu pobedu u četvrtom kolu nastavka prvenstva Super B lige Srbije. Radinčanke su na gostovanju u Adi savladale domaći Halas Jožef rezultatom 34:29, poluvreme 18:15. Posle relativno izjednačenog poluvremena koje su gošće dobile sa tri razlike, što je bila najveća prednost ekipe Jovice Petkovića, u nastavku susreta sve do polovine drugog poluvremena vodila se neizvesna borba tokom koje je ekipa Mladog radnika konstantno imala gol ili dva prednosti. Kako je vreme odmicalo domaće igračice su sve višpe grešile, a to su devojke Jovice Petkovića umele da kazne. U poslednjih desetak minuta Mladi radnik je ušao sa pet golova prednosti i to je rutinskom igrom sačuvao do kraja utakmice za veliku radost zbog osvajanja  vrednih bodova u okršaju sa direktnim konkurentom u borbi za opstanak u ovom rangu takmičenja.

Najeikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Ljubica Simić sa 10 pogodaka, ali je epitet najbolje igračice pripao njenoj klupskoj drugarici Nikolini Stojanović koja je utakmicu završila sa 8 pogodaka. Milica Ninić dodala je 5, a Anđela Fkilipović 4 pogotka. U domaćoj ekipi bolja od ostalih bila je Tamara Novoset sa 8 pogodaka, a dva manje postigla je Žanet Onjecki.

U narednom kolu, već u sredu rukometašice Mladog radnika dočekuju još jednog konkurenta u borbi za opstanak ekipu Temerina koja trenutno zauzima osmo mesto sa 9 bodova. Mladi radnik je sedmi sa bodom više.