Rukometašice Mladog radnika poražene su u subotu u utakmici prvog kola Super B lige u Rumi od ekipe Srem rezultatom 26:25, poluvreme 16:11.

Pobednik je odlučen u prvih 30 minuta u kome su domaće igračice umele da kazne veliki broj grešaka ekipe Mladog radnika. Sve do 45. minuta delovalo je da ekipa Jovice Petkovića nema šta da traži na ovoj utakmici. Onda je domaćim igračicama ponestalo snage i Radinčanke su polako počele da sustižu prednost Sremica. Od 22:16 stigle su u 59. minuut na 25:23. Do kraja utakmice domaće su postigle jedan pogodak, a rukometašice Mladog radnika dva što je bilo dovoljno za minimalan poraz koji opet daje nadu da će primarni cilj opstanak u ligi biti ostvaren.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Anđela Filipović sa 6 pogodaka, a po četiri puta u listu strelaca upisale su se Ivana Paločević, Milica Ninić i Milena Kojić. Kod domaće ekipe po 6 pogodaka postigle su Vanja Đulinac i Marija Mitrić.

U narednom kolu ekipu Mlaog radnika na domaćem terenu očekuje tešak zadatak. U goste dolazi, ove sezone, pojačana ekipa Topličanina iz Prokuplja. Naredni rival je u prvom kolu slavio na gostovanju u Petrovcu na Mlavi nad domaćom ekipom Sloge rezultatom 32:30.