Rukometašice Mladog radnika remizirale su u utakmici 15. kola Super B ligi sa Radničkim u Beogradu. Posle 60 interesantnih minuta rezultat je bio 31:31, poluvreme 18:17 za ekipu Jovice Petkovića. Radinčanke su, kao i na utakmici sa Temerinom uglavnom diktirale ritam, vodile većim delom utakmice i na kraju spašavale bod.

Najefikasnija u ekipi Mladog radnika bila je Andrijana ankić sa 9 pogodaka, Ljubica Simić je dodala 7, a Helena Inđić 5. Na drugoj strani, Maša Živković je postigla 10, a gol manje Glorija Zelić.

Rezultatski gledano, bodom osvojenim u Sportskoj hali Ranko Žeravica, ekipa iz Radinca je sada na dva boda od opasne zone i ekipe Temerina. Međutim, raspored ne ide na ruku Mladom radniku. U preostala tri kola dočekuju Crvenu zvezdu, gostuju Beogradu i na svom tereni igraju sa već otpisanom Slogom. Sa druge strane, Temerin u sledećem kolu dočekuje Slogu, gostuje Topličaninu i kod kuće igra se fenjerašem Halas Jožefom. Radinčanke teško mogu da se nadaju bodu ili bodovima protiv Zvezde i zbog toga će u poslednja dva kola morati da “jure” najmanje tri boda iz mečeva sa Beogradom i Slogom.