Odbojkašice Smedereva su teže nego što se očekivalo stigle do pobede u utakmici 20. kola Druge srpske lige Centar. Smederevke su na svom terenu pobedile Tent 2 sa 3:2, po setovima 25:16, 16:25, 16:25, 25:15 i 16:14. Malobrojni ljubitelji odbojke prisustvovali su zanimljivoj odbojkaškoj predstavi sa mnogo preokreta. Posle prvog seta, koji su domaće odbojkašice dobile rezultatom 25:16, delovalo je da će Smederevke lako do pobede. Tako nisu mislile gostujuće odbojkašice. Počele su bolje da serviraju, lako su se branile od napada domaćih i veoma brzo su povele sa 2:1 u setovima. Domaće su u tim trenucima delovale izgubljeno i malo ko je mogao da pretpostavi da će uslediti preokret koji do sada nije bio svojstven ekipi Smedereva.

Međutim, domaće su zaigrale znatno angažovanije u četvrtom setu i relativno lako obezbedile peti set. U odlučujućem peiodu igre na kraju su spretnije, srećije i prisebnije bile domaće igračice za slađi deo kolača. Vrlo bitna pobeda za smederevske odobjkašice koje su tako ostale na trećem mestu i dva kola pre kraja imaju kakve takve izglede da prestignu drugoplasirani tim Kolubare sa kojom igraju narednog vikenda.