Rukometašice Mladog radnika otputovale su na megdan lideru prvenstva, ekipi Crvene zvezde, bez golmana Slađane Mitrović i pojačanja iz Bekamenta i Kikinde Ljubice Simić i Linee Čočaj. Ipak, i u tako desetkovanom sastavu predstavili su se ljubiteljima ženskog rukometa u glavnom gradu u lepom svetlu. Rukometašice Crvene zvezde slavile su pobedu rezultatom 38:31, poluvreme 24:17. Drugim rečima, Radinčanke su u drugom poluvremenu odigrale nerešeno sa odličnom ekipom Zvezde. Odsustvo nekoliko igračica bila je prilika da se mlade snage prikažu u najboljem svetlu. To su rukometne nade Mladog radnika i uradile.

Pored iskusne Milice Ninić koja je utakmicu završila sa 10 golova istakle su se mlada 15-godišnja Lena Janković sa 6 pogodaka i dve godine starija Nikolina Stojanović koja se četiri puta upisala u listu strelaca. Po tri gola postigle su Ivana Paločević,  Marta Filipović i Ana Milenković. U odsustvu prvog golmana, zapaženu partiju imala je njena zamena Teodora Anđelović. U domaćoj ekipi Jana Momčilović je postigla 9 pogodaka, a pratile su je još Andrea Boner i Kristina Cvijanović sa po 6 golova.

U narednom kolu Mladi radnik dočekuje RK Beograd.