Rukometašice Mladog radnika (do 16 godina) opravdale su ulogu favorita u takmičenju Lige mlađih kategorija Srbije. Radinčanke su u subotu u Velikom Gradištu bile bolje od Bekamenta rezultatom 29:20, poluvreme 14:10, a u drugoj utakmici su deklasirale domaći VGSK rezultatom 30:10, poluvreme 16:16. Mlade nade iz Radinca plasirale su se u Super ligu Centralne Srbije sa maksimalnih šest pobeda. Pored njih u narednu fazu takmičenja plasirala se ekipa Bekamenta.

U nedelju od 14.30 u sali OŠ Dimitrije Davidović igraju se poslednja dva kola za devojčice do 14 godina. Mladi radnik se u derbiju sastaje sa Slogom u 14.30, a od 17.20 odmeriće snage sa RK nemanjić iz Požarevca. Bez obzira na rezultate ovih utakmica devojčice Mladog radnika plasirale su se u Superligu Centralne Srbije.

U međuvremenu, u drugoj kontrolnoj utakmici pred nastavak prvenstva Super B lige, prvi tim Mladog radnika poražen je u Petrovcu od Sloge rezultatom 39:34. Trener Jovica Petković mogao je na ovoj utakmici da računa samo sa tri igračice iz prvog tima što je bila dobra prilika da se uveru u trenutnu formu igračica koje do sada nisu često dobijale priliku. Do početka drugog dela prvenstva Radinčanke će odigrati još tri kontrolne utakmice, sa Spartakom iz Debeljače, drugim i prvim timom Bekamenta iz Bukovičke Banje.