Rukometašice Mladog radnika poražene su i na trećoj utakmici drugog dela prvenstva Super B lige. Očekivano, bolje od ekipe Jovice Petkovića bile su rukometašice Napretka iz Kruševca. Konačan rezultat 32:24, poluvreme 17:14 za gošće. Kada je u 45. minutu direktan crveni karton dobila kapiten Milica Ninić i ono malo nade da nešto može da se uradi protiv favorizovanog napretka se raspršilo. Prilikom izvođenja sedmerca Ninićka je pogodila loptom (nenamerno) u glavu golmana gostujuće ekipe, a to je prema propozicijama direktan crveni karton.

Sve možda moglo da bude drugačije da su Radinčanke bolje otvorile utakmicu. Već posle sedam minuta na semaforu je stajalo 5:0 za Napredak. Ništa u tim trenucima nije funkcionisalo u redovima Mladog radnika, kako u odbrani tako i u napadu. Bio je prinuđen trener Mladog radnika da zatraži tajm aut i to je dalo rezultat. Na sredini prvog poluvremena bilo je 8:8. Domaće su bile u naletu i umesto da to iskoriste ponovo su usledile greške što je preikusna ekipa iz Kruševca imela da kazni. Serijom od 6:0 stavile su do znanja domaćim igračicama da su u Smederevo došle po dva boda. Uz mnogo truda rukometašice mladog radnika uspele su da do odlaska na veliki odmor smanje prednost gošći na tri gola.

U nastavku, pogotovo posle isključenja Milice Ninić, nije bilo dileme. Rukometašice Napretka na 15 minuta do kraja stižu do osam golova viška (25:17) i tu prednost su, rutinskom igrom, sačuvale do kraja utakmice.

Radinčanke nemaju za čim da žale. Odigrale su, sa raspoloživim kadrom, najbolje što mogu. Igra u pojedinim momentima  nije bila loša i čini se da, uprkos lošem položaju na tabeli, ne bi trebalo da bude problema u vezi sa opstankom u Super B ligi. Najefikasnija u redovima Mladog radnika bila je mlada Nikolina Stojanović koja je postigla 11 golova. Na drugoj strani Jovana Živković se devet puta upisala u listu strelaca.