Rukometašice Mladog radnika poražene su u Prokuplju od domaćeg Topličanina rezultatom 33:26, poluvreme 17:11. Radinčanke su parirale domaćim igračicama samo u prvih desetak minuta kada su na početku utakmice povele sa 3:0. Nažalost, kako je utakmica odmicala, rukometašice Topličanina su polako preuzimale inicijativu i već do odlaska na odmor stekle velikih šest golova prednosti. Tu prednost su rutinskom igrom sačuvale u drugih 30 minuta.

U ekipi Jovice Petkovića, za koju nisu nastupale igračice koje igraju na dvojnu licencu, najefikasnija je bila Milica Ninić sa 10 pogodaka, Andrijana Ankić postigla je 5, a Ivana Paločević se 3 puta upisala u listu strelaca. U domaćoj ekipi najefikasnije su bile Olja Nikolić sa 8 i Danijela Lojić i Anja Trifunović sa po 5 pogodaka.

Posle 11. kola Mladi radnik sada zauzima osmo mesto sa 8 bodova i nalazi se u zoni koja vodi u niži rang takmičenja. U narednom kolu Mladi radnik na svom terenu dočekuju drugoplasirani Napredak iz Kruševca. Smederevski superligaš će i na ovoj utakmici igrati bez igračica na dvojnu licencu.