Rukometašice Mladog radnika U14 osvojile su bronzanu medalju na danas završenom prvenstvu Srbije održanom u Kraljevu. One su u borbi za treće mesto pobedile Crvenu zvezdu sa 30:22, poluvreme 13:10. Neizvesnosti je bilo većim delom prvog poluvremena u kome su se ekipe smenjivale u vođstvu. Zahvaljujući odličnoj Julijani Stoilković na golu koja je odbranila nekoliko sedmeraca i teških udaraca, do odlaska na odmor Radinčanke su imale tri gola viška.  U nastavku susreta dileme nije bilo. Blistala je Julijana na golu,  a u napadu su neumoljive bile Anđela Stojković i Lana Janković sa po 7 pogodaka, šest puta u listu strelaca se upisala Anđela Kojić dok je kovanju bronzane medalje sa pet pogodaka doprinela i Lara Živković. Posebne pohvale zaslužuje motor ekipe na čiji pogon su radile ostale devojke. Ogroman posao odradila je kapiten ekipe , srednji bek Kristina Dejanović.

U Smederevo se pored njihpet, sa medaljama oko vrata vraćaju Anica Stojković, Isidora Anđelković, Una Radovanović, Sofija Kostić, Magdalena Kostić i  Anastasija Kostić. Naravno tu su i treneri Jovica Petković i Aleksandar Adamović.

Ovaj rezultat, kao i plasmani preostale dve selekcije na završne turnire mlađih kategorije govore sami za sebe. Možda je prvi tim ove sezone ispao iz Super B lige, ali je pitanje dana kada ćemo ih ponovo gledati u saveznom rangu takmičenja.