Svakoj seriji dođe kraj. Tako je danas došao kraj seriji rukometašica Mladog radnika. U prvoj utakmici finala, za popunu Super B loige Srbije, Mlafdi radnik je poraže na gostovanju u Vranju od istoimenog domaćina rezultatom 29:28, poluvreme 13:13. Prema očekivanju, bila je to neizvesna utakmica u kojoj je na kraju slavila ekipa koja je manje grešila. New boi bilo nezasluženo da je slavila i ekipa iz Radinca koja je u većem delu drugog poluvremena imala vođstvo od gola ili dva. Pobednmika je odlučila serija doimaćih rukometašica koje su od rezultata 23:21 za Mladi radnik, napravile seriju od 5:0 i tako stigle do vođstva od 26:23. Ovu prednost uspele su da sačuvaju do kraja i da sa minimalnom zalihom čekaju gostovanje u Smederevu. Čini se da su Radinčanke u dobroj meri pomogle ekipi Vranja. Ipak, čini se da rukometašice Mladog radnika imaju veliku šansu da se u revanšu izbore za povratak u Super B ligu.

Najefikasnija u rekipi Mladog radnika bila je Marta Filipović sa 8 pogodaka, a po 5 pogdsaka postigle su Anđela Filipović i Nikolina Stojanobvić. U domaćoj ekipi istakla se Jovana Stevanović sa 13 i sara Vukčević sa 8 pogodaka. revanš se igra u četvrtak 30. maja od 20 časova u Sportskoj hali Smederevo.